İzleyiciler

13 Eylül 2011

COLORFUL AUTUMN by RAMSEY

   Artık önümüz sonbahar ve her yerde sonbahara dair şeyleri görmek mümkün. Billboard'larda dergilerde internette...

   Bu sonbaharda her zamanki gibi birçok hazır giyim firması toprak renklerini tercik etmiş ve bizim önümüze itelemiş durumda.. kahve rengi, gri, krem, lacivert ve tüm toprak renkleri.. anlayacağınız klasik bir formatta devam ediyorlar.

   Ama değişiklik gösteren birşey varki oda takım elbiseler ve onların renkleri, kumaşları ve sitilleri. Özellikle bu değişimi bize en iyi hissettiren marka ise RAMSEY oldu..2011-2012 sonbahar kış reklamları için gerek billboardlarda gerekse katalog ve vitrinlerinde, parlak kadife kumaşları ve onların değişik renkleri ile karşı karşıyasız.


bu parlak parlament mavi ve yosun yeşili takımlar en çok dikkat çeken öğeler
(sartoria koleksiyonundan)   RAMSEY'in diğer bir koleksiyonu olan london ise oldukça stil sahibi ve de yenilikçi bir çizgiye sahip. Kaban ve hırka türündeki ürünlerinde aksesuar olarak kemer kullanmayı tercih eden firma, deri eldiven çanta ve yaka kısımlarda kürk ile koleksiyonu sıradışı bir yere taşımış.(en favorim üstte ki :)   Bu koleksiyonun ağırlıklı renkleri ise gri, siyah, lacivert, ve kahve rengi..

   RAMSEY elini attığı her şeyde başarılı olduğunu casual bir koleksiyon daha yaparak az resmi olan durumlara özel onyx'i üretmiş-pekte iyi etmiş- renkleri siyah ,mavi ve mor olan koleksiyonda deri ve türevi fabric'ler bolca mevcut.

   Eldiven, kemer ,çanta yine olmazsa olmazlardan...   Bu kış daha ciddi ve şık suitler giymeyi düşünüyorsanız RAMSEY i inceleyin ;)

hiç sormayacaksın sandım... maxx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...