İzleyiciler

28 Eylül 2011

!!! COLLAGE FASHION

   Evet ne kadar istenmesede tatil bitti ve neredeyse tüm üniversitelerin açılmasıyla birlikte bir şıklık yarışı başlamak üzere..

   Benim de bu yarışta en çok görmek istediğim şey ise kolej stili ve asilliği. Kaliteli ve hoş görünmenin, bir ekolü taşımanın güzel olacağını düşünenlerdenim. Bu nedenle kolej temalı bir  post hazırlamak istedim.

   Bu sezon tüm markalarda olmasada belli başlı, sahip oldukları klasik ve kolej stillerle tanınmış markalar yine huyundan vazgeçmemişler.Bunlardan en önde geleni de tabii ki  Ralph Lauren polo.


   Ralph Lauren bu sezon benim sizlerde görmek istediğim sadeliği ve göz alıcılığı tek bir seferde sunmuş. Temelde basit olan şeyleri bir araya getirerek ne kadar şık görünülebileceğinin bir kanıtı adeta..


   Süveter, kravat ve papyonun günlük kullanımı gerçekten çok hoş. daha sık kullanmanızı öneririm Ayrıca kot pantolon ve kumaş pantolunun her şekilde kullanılabilmesi gerçekten çok rahatlık sağlıyor. Sadece kesiminin slim fit ve canvas arası bir yerde olmasına dikkat etmeniz yeterli :)

   Sade stilinizi klasik model papuçlar vada botlar ile tamamladığınız zaman ise dikkat çekmemeniz imkansız

   Ralph Lauren tasarımı bu papuçlar kolej imajınızla gerçekten bir bütünlük sağlayacaktır:) Fiyatları biraz fazla gelebilir ama aldığınızda da kalitesinden dolayı en az 5 -10 yıl arası giyebileceğiniz de unutmayın.:)


hiç sormayacaksın sandım :) maxx.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...