İzleyiciler

29 Eylül 2011

Sorumlu Blog:Bize iyi kalbin gerek ..."O" sen olsaydın?

   Evet her zaman, her yerde, rahat bir dille aktivist olarak her türlü sosyal sorumluluk ve çevre projesinde yer almayı çok istediğimi dile getirmişimdir.
  
   Bundandır ki; bugün bu bloğu yazmamdaki amaç, içinde ne yazık ki bulunmadığım ama sonuna kadar destek verdiğim proje adına, HIV-aids hastalarının destekçisi olduğumu dile getirmek, toplumun dikkatini onlara çekerek toplumla iç içe yaşayabilmelerine yardım etmek ve ön yargılarınızı yıkmayı istemem.

   Buraya koca koca yazıyorum beynimize kazınsın diye :

   HIV SOSYAL İLİŞKİLERLE VE FİZİKSEL TEMASLA BULAŞMAZ TEDAVİ EDİLEBİLİR!


   Pozitif Yaşam Derneği sosyal medya üzerinden sanatçılar, bloggerlar, yazarlar ve birçok aktivist vasıtasıyla topluma HIV ile mücadele hakkında detaylı bilgi vermekle birlikte, toplumda oluşan ön yargıları da doğrusunu söyleyerek yıkmayı hedefliyor.

  Pucca, can direkli, french oje, alışveriş cini, styleboom, twitdayı, koray caner, onur yüksel gibi sosyal medyanın tanınmış en önemli isimleri  kampayaya destek vermek amacı ile çekilen fotoğraflarda yer aldılar.
Çekilen fotoğraflar ise 1-15 Ekim tarihleri arasında Taksim metrosu yürüyen bantlar kısmında sergilenecek ve uzun zamandır duyuramadıkları seslerini geniş kitlelere ulaştırma fırsatı yakalayacaklar.

   Ayrıca projeye destek için M.A.C. firması tarafından gelirinin tamamı Pozitif yaşam derneğine verilecek olan M.A.C. Viva glam rujları satılacak..
   Hepimizin bilmesi gereken en önemli ve temel bilgilerse; HIV sarılmakla, öpüşmekle, komdom kullanıldığında ilişkiye girmekle, tokalaşıldığında, aynı tuvalet kullanıldığında  BULAŞMAZ!

   Proje ile ilgili bilgi almak için ;
adreslerinden detaylı ve kapsamlı bilgiye ulaşabilrsiniz.
  
   HIV tedavi edilmezse AIDS'e dönüşür. Lütfen HIV testini yaptırın, pozitif yaşayın:)

   Böyle bir önemli günde bence anılması ve hatırlanması gereken en önemli kişiyi de yad etmezsem olmazdı
FREDDIE MERCURY
R.I.P.

   Hiç sormayacaksın sandım :) maxx!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...