İzleyiciler

7 Kasım 2011

MTV EMA 2011 !

   Yeniden  merhaba!  Uzun süren bir aranın ardından karşıma yazılmaya değecek bir ödül töreni çıktı..    
  
   Müzik sektörü ve sanatçılar için oldukça önemli olan bu ödül töreni MTV EMA 2011 di ve MTV nin dünya çapında müzik kanalı olma politikasından dolayı her sene farklı ülkelerde yapılan bu tören bu sene Britanya'nın kuzeyi İrlanda'nın Belfast şehrinde dün akşam saatlerinde gerçekleştirdi..

   Ödül töreni her zaman ki gibi kırmızı halı röportajları ile başladı ardından tam bir görsel  müzik şölenine dönüştü.
   Kırmızı halı töreninde güzel elbiseler, takımlar görmek oldukça zordu aslında. manken olan ve ödül veren hanım kızlarımız dışında pek bir güzel giyinen yoktu.
   Bizim Komşu kızlarından Katy Perry namı değer Katty Betty Terry bence rezildi. sadece saçına uygun pempe deri ceketinin asimetrisi uyumluydu.


   Güzeller güzeli Irina Shayk üst kısımı deri derin yırtmaçlı elbisesi ve toplu saçlarıyla tam bir zariflik abidesi idi benim için. Gözlerimi ayırmadan baktım:) Ama bacak boyu kısa olduğundan yırtmacı o kadar etkileyici değildi :)

   Bar Refaeli de bence bombalar bombası idi. Elbisesinin belinden başlayan etek kısmı su deseni ile karşı konulmaz hale gelmiş.

   Ve ve ve ve.... en en en kötü kişi her halde Amy lee idi. yorgan battaniye arası bir şeyin dolanıp elbise yapıldığını görmüş oluyoruz.Ayakkabular ile de bir uyum yine yok. Beğenmemekle kalmadım tiksindim.

   Erkeklerde ise benim gerçekten tarzı ve stili olduğunu düğündüm kişilerden birisi Jason Derulo idi .. ayakkabısından ceketine t-shirtüne kadar bence çok şıktı. performansıda izlenmeye değerdi.

   Çılgın tarzları ile 30 second to mars grubu da ödül aldı ve gerçekten erkekler arasında en değişik giyinen kişilerdendi. İnsanların bu tarza alışmalarının gerektiğini düşünüyorum.

   Ödül töreninin sunuculuğunu bizim oğlan Justin Bieber'ın sevgilisi Selena Gomez üstlenmişti. Açıkçası beklediğimden çok daha iyi kotardı bu sunuculuk işini. :)
   Kendisi gece boyunca kırmızı halıda 1 sunuculuk sırasında 7 tane elbise değiştirdi. Ortadaki kendi parasını bastırıp aldığı kırmızı halı elbisesi dışında diğerlerinin güzel olmadığı kanısındayım. Sadece siyah deri korseli olan derin yırtmacı olan elbisenin biraz daha öne çıktığını düşünüyorum :)

   Gecede birçok önemli isim de sahne performansı sergiledi. Bunlardan en önemlileri Bruno Mars, Coldplay,Selena Gomez, Justin Bieber ve Lady Gaga idi.

   Bruno Mars ile başlayacak olur isek; beyimiz kırmızı halıda çok tatlı bir bebe pembesi siyah yakalı ceket ile boy gösterdi. Ardından sürüklediği havarileri de aynı ceket ile ona eşlik ettiler. Sahne aldığı sırada ise aynı model ceketin mavisi olanını giydi :) Ödül kazanıp sahneye çıkarken ise kahve tonlarında ekose desenli gömlek ve füme ceketi vardı.

   Coldplay abimler ise her zamanki gibi İngiliz rock müziğinin renkli ve canlı bir örneği olarak salındılar kırmızı halıda. Chris Martin abim her zmanki gibi çakır gibi masvai gözlerle delip geçti bizi.. Kırmızı halıda pembe-turuncu t-shirt ile performans sırasında ise açık mavi bir t-shirt ile göründü bizlere:)

   Bizim genç ergenimiz Justin Bieber'da törein gözdelerindendi.. Hiç stilist eli değmemiş gibi görünen sade genç imajı ile kırmızı halıda yürüdü gencimiz. Annesinin giydirmiş olabileceğini düşündüm hatta :) Performans sırasında ise dasnçıları ile uyumlu bir kıyafet giydi ve ben o giydiği deri cekete taptım falan!

   Bizim kadife sesli sopranomuz Jessie J ise gece'de performans sergileyen kızlarımızdandı. Kendisini pek sevmemin dışında çokta still sahibi olduğunu düşünüyorum. Halıda leopar elbise, mesaj konuşmasında desenli uzun kollu bir elbise, solo performansında taşlı zincirli ilginç bir tulum, David Guetta ile performansı sırasında da bandaj- transparan karışımı benim hayran kaldığım bir elbise ile gördük kendisini.:)

   Ve bizim asıl kızımız Lady gaga. Malum olduğu üzere her zaman ilginç giyinir, burada da şaşmadı kafasında kocaman çanak anten gibi bir şapka ile çıktı. tasarım açısından pek değerlendiremeyeceğim çünkü bence sadece ilgi çekici, daha önce kendisinde tasarım ve stylish şeyler gördük. Sırası ile kırmızı halı elbisesi, ilk ödül elbisesi, ikinci ve üçüncü ödül elbisesi, alt sırada ise performansın başından sonuna kadar geçen süredeki modüler elbisesi :)  
   Ve gecenin bence en bomba ismi ve performansı Queen grubu ile birlikte sahne alıp solistliklerini yapan Adam Lambert.. Ses 10 üzerinden 10 luk olmasının dışında tarzını da son derece sağlam buluyorum. Sahne de ilahlaşıyor bu yakışıklı herif!!! Kırmızı halıda mavi saten desenli gömlekle lacivert ceket mükemmel uymuş. Saçları da mavi siyah gerçekten güzel görünüyor... Performans sırasında da benim deyimim ile uzun siyah Neo paltosu ile göz kamaştırıyordu
Adam yakışıklı beyler! Dağılın

işte o performans! görülmesi gereken performans!

   Bu tören de burada biteeeerr. HA unutmadan. törenin çok sevimli bir promo'su var selenamız orada salınıyor falan.. Ben dinlerkende izlerkende keyif aldım. sizde izleyin !
tatlış!NE? akşam boş muyum? hiç sormayacaksın sandım .... Maxx!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...