İzleyiciler

22 Ocak 2012

Ermenegildo Zegna - Z Zegna

   Milano Moda Haftasının benim için en güzel yanı neydi biliyor musunuz? Markaların defilelerini izledikçe, sahip olduğunuz parçalarının değerini epey bir anlıyorsunuz, kıymete bindiriyorsunuz..
   İşte bu defilelerden ikisi, Zegna'nın tasarım kısımlarından olan Z Zegna ve Ermenegildo Zegna idi. Pantolonlarını ve kravatlarını ilahlaştırdım bu nedenle..=)
   Z Zegna son derece sade bir podyum ile karşımıza çıktı bu sefer. Defileye isim olarak "modern portrait" adını veren Z Zegna, deri parçaların bol olduğu, füme, bordo, yeşil-kahve, ve gri renklerin ağırlıkta görüldüğü bir kreasyon izletti bizlere..

İşte o show...=)

 

   Ermenegildo Zegna -Zegna grubunun asıl kreasyon kısımı- olayı almış götürmüş.. !1910 yılında kurulan Zegna, soğuk kış gününde sıcak ortam konsetli bir salonda yaptı defilesini. U-podyum düzenini kullanan Zegna, müzik ile de bu iç ısıtıcı ortamı sağlamış. Benim takık olduğum modacı selamlaması da oldukça güzeldi. Seyirciler arasında oturan şirket sahipleri ve tasarımcılar defile sonunda yerilerinden kalkıp kasılmadan yürüyorlar defile sonunda.
   Kreasyonda bolca krem, kahve, bej gibi natural-pastel renkler ile deri aksesuarlar -eldiven, şemsiye, palto vs.- görmeniz mümkün..


ve show zamanı!

  
   Ne? Parfümümün markası mı? Hiç sormayacaksın sandım.. Maxx......

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...