İzleyiciler

12 Şubat 2012

Otel odalarında ölen ünlüler: Ölmek için doğru yer mi?

  Bu sabah hepimizin bildiği ve birçoğumuzun sevdiği birinin ölüm haberini öğrendim. Sizler de çoktan duymuşsunuzdur.
   "The Bodyguard" filmi ve "i will always love you" soundtracki ile hafızalarımıza kazınmış oyuncu, şarkıcı, söz yazarı, piyanist, film yapımcısı ve model olan Whitney Houston'un ölümünden söz ediyorum.

   Whitney, Los angeles Beverly Hilton Oteli'nde ölü bulundu. 48 yaşında iken hayata gözlerini yuman Whitney'in şu an için kesin ölüm nedeni bilinmiyor.

   Ancak otel odasında ölen tek ünlü isim o değil. Onunla ayn kaderi paylaşarak ölen birçok isim mevcut. Ben sizleri için bu efsane isimlerden beşini buldum.

   Whitney'i saymazsak, beşinci sırada Paul Gray var. 2010'da 38 yaşında iken hayatını kaybeden Paul, Slipknot grubunun 2 numaralı üyesi, basçısı ve de geri vokaliydi. Sol eli ile çalmasıyla ünlüydü. Towneplace Suites Otelinde eşi tarafından ölü bulundu.

   Dördüncü sırada batı Hollywood'daki Sunset bulvarında bulunan The chateu Marmont'ta ölen John belushi var.Günümüzde de devam eden Saturday Night Live' ın kurucu ekibinde yer alan ünlü komedyen öldüğünde sadece 33 yaşında idi. Öldüğü gece Robin Williams ve Robert De Niro tarafından ziyaret edilmişti.

   Otel odasında ölen ünlüler listesindeki üçüncü sırada, Jimmy Hendrix var. Oda bir 27 yaş vakası aslında.. londra'daki Hotel Samarkand'ın zemin katında aşırı doz ilaç alımından dolayı kusmuş ama baygınlıktan dolayı kusmuğunda boğularak ölmüştür. 

   Listenin ikinci sırasında  Coco Chanel var. Yani tam adı ile söylersek, Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel.herkes ona coco diyordu ve lakabıyla ömür boyu yaşadı. 87 yaşında iken,1971'de Paris Ritz'te ölü olarak bulundu. 30 yıldır orada yaşıyordu. Modern çağın modasını kuran isim olarak tanındı.

   Ve birinci sırada bence ölmeyi hiçbir zaman hak etmemiş bir isim olan Anna Nicole Smith var. 2007 yılında, Seminole Hard Rock Hotel and Casino'nun 607 nolu odasında ölü olarak bulundu. 1993'te playboy dergisi tarafından yılın en güzel playmate'i seçilen Anna öldüğünde sadece 39 yaşında idi.


   Nasıl ve nerede mi ölmek isterdim? Hiç sormayacaksın sandım =) Maxx....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...