İzleyiciler

31 Temmuz 2012

EA7- The Sense Of Being by Emporio Armani

   Asırlar sonra yeniden merhaba.. Bundan sonra İngilizce olarak da yayın yapacağım..=)
   Bizim çok sevgili Giorgio Armani amcamızın malum hali vakti yerinde demiş bir şirket daha kurayım adı da Emporio Armani olsun. İşte bu şirket, 2012 Londra olimpiyatları da başlamışken demiş artık yeni sporcu koleksiyonumuzu duyuralım. Koleksiyon İtalyan takımı için tasarlanmış.
   Adına da EA7 koymuşlar. Slogan olarak ise sporcuların yaptıkları sporu hissetmelerinden yola çıkıp "The Sense Of Being" yapmışlar.
   Reklam kampanyasının en önemli özelliği ise reklam için çekilen görsellerde de gerçekten sporculardan oluşması . Bu sporcuların bazıları İtalyan boksör Roberto Cammerelle, İngiliz atlet Emily Pidgeon, İtalyan ritmik jimnastikçi Anzhelika Savrayuk gibi ismini duyurmuş kişiler.
   İşte reklam manifestosu ve görselleri =)

   Hi dear, i came back at last! And, i write in English any more =)
   Our lovely uncle Giorgio Armani is a rich ,you known, so he founded one more company called Emporio Armani. So, here this company launched new sport collection for itailan team , when the London 2012 summer olympic has started. 
   This sport collection's name is "EA7" they named and identified slogan as " The Sense Of Being".
   In the advertising campaign, the most important property is that the famous sporters gave  poses. Some of these sporters are Roberto Cammerelle, Emily Pidgeon, Anzhelika Savrayuk, and more.  
   So here the advertisement manifest and ads. images =)

İşte böyle yani. Kalın sağlıcakla. Ne? tatil için nereye mi gidiyorum? hiç sormayacaksın sandım =) 

Sooo, keep in touch cutie..what? where i will go to the holiday? oh i supposed you never ask this =)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...